Psoriasis

I listen under finner du Psoriasis- og eksemforbundets likepersoner for psoriasis. De kan kontaktes per e-post eller telefon.

 
Navn E-postadresse Telefonnummer Fylkeslag
Jeanette Strand pso.jeanette[at]gmail.com 454 41 970 Oslo
Reidun Nymoen reinym[at]online.no   926 13 463 Akershus
Kristian Henriksen kristian[at]pef-ung.no 928 84 681 Buskerud
Monica R. Olsøy mkro_1[at]hotmail.com  992 58 161 Buskerud
Grethe Undrum ingen e-post   413 32 383 Vestfold
Rolv Baadshaug baadshau[at]online.no     990 12 038 Hedmark
Eva Høgberget evahogbe[at]gmail.com 958 18 438 Oppland
Brit Briskelund britbriskelund[at]hotmail.com 976 14 057 Oppland
Jorunn Anny Fossumstuen j-annf[at]online.no 913 69 213 Oppland
Elisabeth Starheim starelis[at]icloud.com 976 96 488 Oppland
Solfrid Landstad solfrid.landstad[at]ntebb.no 936 18 128 Nord-Trøndelag
Anne Katrine Bornstedt annekatrine-[at]hotmail.com 413 68 032 Nord-Trøndelag
Arild Smaaberg arilsmaa[at]online.no 913 17 213 Østfold
Liv Skovdahl  likepersonskoordinator[at]pefnorge.no 481 86 232 Østfold
Cecilie Walther Holten cwholten[at]gmail.com 412 03 583 Østfold
Anne Britt Frivoll anfr16[at]vaf.no  915 41 762 Agder
Anne Marie Kvamsås annemariekvamsaas[at]gmail.com 992 53 140 Hordaland
Hilde Mellum hildemellum[at]gmail.com 986 40 538 Hordaland
Kenneth Waksvik kenneth.waksvik[at]pefnorge.no 473 12 022 Hordaland
Torild Hille Lokøen torild.lok[at]gmail.com 994 48 521 Hordaland
Knut Svela knuem[at]online.no 971 54 521 Rogaland
Annlaug Torgersen annlaug.torgersen[at]gmail.com 481 78 736 Rogaland
Gudbjørg Lund Dahl gudbjrglundd[at]hotmail.com 977 41 385 Sogn og Fjordane
Liv Reidun Nesse livreidun[at]netscape.net 905 70 146 Sogn og Fjordane
Oddrun S. Lillerud o-lill[at]neasonline.no 922 40 305 Møre- og Romsdal
Per Kristian Lange pe-krl[at]online.no 958 88 408 Møre- og Romsdal
Unni Bredal unnibredal[at]gmail.com 416 49 764 Trøndelag
Berit Utgård ber-utga[at]online.no 920 58 302 Trøndelag
Brita B. Tiller brit-b-t[at]online.no 481 07 785 Trøndelag
Emilie Bergmann embergmann97[at]gmail.com 979 61 156 Trøndelag
Sylvia Wallin sylvia_wallin[at]hotmail.com 416 33 398 Møre og Romsdal
Birger Angelsen birger.angelsen[at]pefnorge.no 992 61 604 Nordland
Greta Altermark altermar[at]online.no 915 93 030 Nordland
Marte Øverås marte[at]loonern.com 971 30 377 Nordland
Herdis Thommesen herdis.thommesen[at]gmail.com 959 20 053 Nordland
Anne Berit Kolset abkolset[at]hotmail.com 970 38 172 Troms
Annveig Jenssen annveig.jenssen[at]pefnorge.no 415 61 844 Troms
Kirsti Jensen kirsje[at]online.no 911 66 026 Troms
Eva G. Sjøtun

geb-sjo[at]online.no

959 60 911 Finnmark